liga campionilor chipciu

Liga Campionilor: Echipele probabile de miercuri seară

Blog-ul Betano.com vă prezintă echipele probabile din meciurile care se joacă miercuri seară în Liga Campionilor. Iată-le mai jos.

Cote și pariuri live pe meciurile de Liga Campionilor

Grupa A

Basel – Manchester United
Basel (3-4-3): Vaclík – Akanji, Suchý, Balanta – Petretta, Lang (Serey), Dié, Zuffi – Steffen, Ajeti, Oberlin (Elyounoussi)
Man. United (4-3-3): De Gea – Darmian, Lindelöf, Smalling, Blind – Fellaini, Matić, Herrera – Lingard, Lukaku, Rashford (Martial).

ȚSKA Moscova – Benfica
ȚSKA (3-4-1-2): Akinfeev – Vasin, V Berezutski, A. Berezutski (Ignashevich) – Fernandes, Schennikov, Dzagoev, Natcho – Golovin – Vitinho, Wernbloom
Benfica (4-1-3-2): Svilar (Varela) – Almeida, Luisão, Dias, Grimaldo (Eliseu) – Cervi (Fejsa) – Zivkovic (Samaris), Pizzi, Salvio – Seferovic, Jonas (Gonçalves)

Grupa B 
PSG – Celtic
PSG (4-3-3): Areola – Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Kurzawa – Verratti, Rabiot, Pastore (Draxler) – Mbappé, Cavani, Neymar.
Celtic (5-4-1): Gordon – Lustig, Boyata, Bitton, Tierney, Forrest -Brown, Armstrong, Sinclair, McGregor – Dembélé

Anderlecht – Bayern München
Anderlecht (3-5-2): Sels – Josué Sá, Deschacht, Spajić – Kums, Trebel, Gerkens, Dendoncker, Hanni (Chipciu) – Onyekuru, Harbaoui (Teodorczyk)
Bayern (4-2-3-1): Ulreich – Kimmich, Boateng, Süle (Hummels), Alaba (Bernat) – Tolisso, Vidal – Alcantara (Martínez), James Rodríguez (Coman), Robben – Lewandowski.

Grupa C
Qarabağ – Chelsea
Qarabağ (4-1-4-1): Šehić – Medvedev, Sadygov, Rzeźniczak, Agolli – Garayev – Almeida, Míchel, Guerrier, Madatov – Ndlovu (Sheydayev)
Chelsea (3-4-2-1): Courtois – Azpilicueta, Christensen (Luiz), Cahill – Zappacosta, Kanté, Nakayoko (Drinkwater), Alonso – Pedro (Fàbregas), Hazard – Morata

Atlético Madrid – Roma
Atlético (4-4-2): Oblak – Juanfran, Giménez, Godín, Filipe Luís – Koke, Gabi (Carrasco), Partey, Ñíguez – Torres, Griezmann.
Roma (4-3-3): Alisson – Bruno Peres, Manolas, Jesus, Kolarov – Pellegrini (Nainggolan), De Rossi (Gonalons), Strootman – Gerson (El Shaarawy), Džeko, Perotti.

Grupa D
Sporting – Olympiacos
Sporting (4-2-3-1): Rui Patrício – Piccini, Pinto, Mathieu, Coentrão – Battaglia, Fernandes – Gelson, Podence (Carvalho), Bruno César – Dost.
Olympiacos (4-4-3): Proto – Figueiras (Elabdellaoui), Botía, Engels, Koutris – Romao, Tachtsidis, Odjidja – Pardo, Fortounis, Sebá (Carcela).

Juventus – Barcelona
Juventus (4-3-3): Buffon – De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Alex Sandro – Khedira (Douglas Costa), Pjanić, Matuidi – Cuadrado, Higuaín, Dybala.
Barcelona (4-4-2): Ter Stegen – Semedo, Piqué, Umtiti, Alba – Paulinho, Busquets, Rakitić (Alcacer), Iniesta – Messi, Suárez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *