Returul „dublelor” din preliminariile Ligii, cu streaming live pe Betano!

Diseară aflăm numele echipelor calificate în playoff-ul Ligii Campionilor. Runda a treia a preliminariilor a ajuns la retur, iar meciurile pot fi urmărite pe Betano cu streaming live!

Supercote la meciul lui Răzvan Lucescu, Spartak – PAOK

Turul dintre PAOK Salonic și Spartak Moscova a fost extrem de spectaculos. PAOK a câștigat cu 3-2, scor stabilit încă din prima repriză, după ce a fost condusă cu 2-0! Pentru calificarea în playoff, Răzvan Lucescu are nevoie doar de egal în meciul de diseară, de la Moscova. Cotele la Spartak – PAOK au marjă 0% pe Betano, cu 3.80 la egal și 5.20 la victoria oaspeților!

Marin și Băluță au făcut egaluri acasă în tur

Răzvan Marin a avut, și el, parte de o revenire în prima manșă. Cu mijlocașul român integralist, Standard a revenit de la 0-2 pe propriul teren cu Ajax, egalând din penalty în prelungiri. Alex Băluță, de la Slavia Praga, a intrat pe teren în ultimele 10 minute ale meciului cu Dinamo Kiev. Și clubul lui a egalat în prelungiri, din penalty, după ce a dominat repriza secundă.

Citește și: Fotbalul olandez, între banii mediocri și marea performanță. Care sunt motivele pentru care Ajax nu s-a calificat în grupe în ultimii ani? Pot suferi „lăncierii” o nouă eliminare, în fața lui Standard?

Malmo nu a reușit să o învingă pe Videoton. Benfica trebuie să apere un avantaj minim pe Șukru Saracoglu. Salzburg și Dinamo Zagreb, sigure de calificare